Νέα υπηρεσία Cytavision on the Go

Ειμαι συνδρομητής σταθερής, Διαδικτύου και Cytavision ( Super Pack). Έχω επίσης Classic συνδρομή κινητού, την οποία όμως χρησιμοποιώ για σκοπούς συναγερμού στο σπίτι. Έχω επίσης Red 4 στο κινητό , το οποίο όμως επειδή πληρώνεται απο την Εταιρεια που εργάζομαι , εχει μεταβιβαστεί στο όνομα της Εταιρείας. Τηλεφώνησα στο 132 και μου εχουν αναφέρει οτι επειδή το κινητό που χρησιμοποιώ ειναι στο όνομα της Ετσιρειας, δεν μπορώ να έχω το Cytavision on the Go. Μου φαίνεται εξαιρετικά μη αντιληπτή αυτή η άποψη και διερωτώμαι αν υπάρχει τρόπος για επίλυση αυτού του θέματος

Σχόλια

• ModeratorModerator Αναρτήσεις: 751Moderator
    επεξεργάστηκε Απρίλιος 2017
    Γεια σου Ανδρέα.

Η υπηρεσία CytaVision on the Go είναι διαθέσιμη δωρεάν σε συνδρομητές RED 4, καθώς και επίσης σε συνδρομητές που έχουν το πακέτο Super Pack και διατηρούν ταυτόχρονα οποιανδήποτε υπηρεσία κινητής με τη CYTA.

Στη περίπτωση σου θα χρειαστείς να πάρεις νέο αριθμό κινητού με τη CYTA, συνδρομητικό ή προπληρωμένο, ή να μεταβιβάσης το νούμερο σου από την εταιρεία πίσω σε σένα.

Η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη σε νομικά πρόσωπα.

Με εκτίμηση,
    Απόστολος Π.
    CytaForum Moderator
Sign In to comment.

Έναρξη Νέας Συζήτησης / Ερώτησης »

Καλωσόρισες, επισκέπτη!

Φαίνεται πως έρχεσαι για πρώτη φορά εδώ. Αν θέλεις να συμμετέχεις, πάτησε ένα από αυτά τα πλήκτρα!

In this Discussion