Κωδικός Πρόσβασης στο Outlook

Tomis PsilogenisTomis Psilogenis Member Αναρτήσεις: 8
επεξεργάστηκε Μάρτιος 2014 σε Διαδίκτυο (Cytanet)
Γεια...

Εχω το Outlook το οποίο κανονικά έρχονται τα εμαιλ κι διάφορα, αλλά θα θελα κάθε φορά που θέλω να μπω στο Outlook, θέλω να μου ζητά το user kai to password για να μπω μέσα. Όπως το hotmail and gmail. Για λόγους ασφάλειας και προστασίας προσωπικών δεδομένων δεδομένων ότι χρησιμοποιειτε σε τρίτους ο υπολογιστής. 

Τι πρέπει να κάνω?  
Post edited by Moderator on
Σχετιζόμενο:

Σχόλια

• _steliosd__steliosd_ Member Αναρτήσεις: 54
    επεξεργάστηκε Ιανουάριος 2014
    @Tomis psilogenis

Όταν μπαίνετε στις ρυθμίσεις το λογαριασμού σας, κάτω από το username και password μπορείτε να φύγετε την επιλογή remember password για να ζητά τα στοιχεία κάθε φόρα. Σε περίπτωση που δεν δουλέψει παρακαλώ να μας απαντήσετε εδώ γράφοντας μας ποια έκδοση του outlook έχετε.
    Post edited by _steliosd_ on
  • Tomis PsilogenisTomis Psilogenis Member Αναρτήσεις: 8
    Ειναι το Outlook 2010. Εχει αυτο? Που ακριβως τις ρυθμισεις?
  • _steliosd__steliosd_ Member Αναρτήσεις: 54
    Από τον outlook 2010 πατάτε πάνω αριστερά στο File -} Info -} Account Settings -} Account settings (υπάρχει επιλογή από κάτω). Από το παρράθυρο που ανοίγει επιλέγετε το λογαριασμό σας και πατάτε το change από τις επιλόγες στο πάνω μέρος. Στο νέο παράθυρο που θα ανοίξει η τελευταία επιλογή είναι "Remember Password" και πρέπει να το αποεπιλέξετε.
Sign In to comment.

Έναρξη Νέας Συζήτησης / Ερώτησης »

Καλωσόρισες, επισκέπτη!

Φαίνεται πως έρχεσαι για πρώτη φορά εδώ. Αν θέλεις να συμμετέχεις, πάτησε ένα από αυτά τα πλήκτρα!