Πρόβλημα με κανάλια HD

_marios__marios_ Member Αναρτήσεις: 65
επεξεργάστηκε Ιούλιος 2014 σε Τηλεόραση (Cytavision)

Σχόλια

• Christos NikolaidisChristos Nikolaidis Member Αναρτήσεις: 5
    Πήρα τηλέφωνο την περασμένη Τρίτη για να ενεργοποιήσω τα κανάλια HD όπως μου είπαν είναι δωρεάν. Η κοπέλα στο τηλέφωνο μου είπε ότι κοίταξε τις μετρήσεις μου και επειδή είναι οριακές έπρεπε να περάσει την περίπτωση σε άλλη ομάδα για περεταίρω διευθέτηση. Μου είπε ότι μέχρι το τέλος της περασμένης βδομάδας ή τις αρχές αυτής θα με ενημερώσουν αλλά δυστυχώς κανένα νέο.
  • _marios__marios_ Member Αναρτήσεις: 65
    Καλησπέρα Χρίστο,

Χρειαζόμαστε τον αριθμό του τηλεφώνου σας για να το ελέγξουμε. Μπορείτε να μας το στείλετε μέσω Private Message. Εναλλακτικά, μπορείτε να πατήσετε στην επιλογή "Live Chat" κάτω δεξιά για να μιλήσετε απ' ευθείας μαζί μας.

Με εκτίμηση,
    Μάριος
    Σας έστειλα τον αριθμό του τηλεφώνου μου σε προσωπικό μήνυμα. Επίσης πήρα πολλές φορές τηλέφωνο και μια κοπέλλα μου είπε ότι θα το ελέγξει και θα με πάρει τηλέφωνο. Ακόμα θα με πάρει τηλέφωνο και ακόμα περιμένω να μου ενεργοποιήσουν τα κανάλια HD. Σας παρακαλώ όπως επιληφθείτε του θέματος.
  • _apostolos__apostolos_ Member Αναρτήσεις: 227

Καλημέρα κ.Νικολαίδη,

δυστυχώς στο παρών στάδιο δεν μπορούμε να παρέχουμε την υπηρεσία HD στο υποστατικό σας. Η αίτηση σας είναι στο στάδιο αναμονής, οπόταν μόλις αναβαθμιστεί περιοχή, θα προβούμε στην εισαγωγή των καναλιών αυτών.

Απολογούμαι για τυχόν ταλαιπωρία,
    Απόστολος

• siriousbuyersiriousbuyer Member Αναρτήσεις: 142
    giati arage den einai pagkiprias kalipsis ta hd
  • _theo__theo_ Member Αναρτήσεις: 110
    επεξεργάστηκε Αύγουστος 2014
    siriousbuyer

δεν είναι θέμα κάλυψης ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ αλλά τεχνικών λεπτομερειών η παροχή των καναλιών HD. Πρέπει να γίνουν κάποιες μετρήσεις και αλλαγές στην υπηρεσία του πελάτη για να μπόρει να παρακολουθεί τα HD κανάλια
    @_theo_‌ Και πότε θα γίνουν οι αναβαθμήσεις; Όταν δεν είναι θέμα Παγκύπριας κάλυψης τότε γιατί δεν κάνετε κάτι να το διορθώσετε;
  • _apostolos__apostolos_ Member Αναρτήσεις: 227
    @ChristosNikolaidis,

Δυστυχώς με τις υπηρεσίες που ήδη έχετε, δεν μπορεί να προστεθούν σε αυτές και τα κανάλια HD γιατί θα είναι οριακό. Ο μόνος τρόπος να προστεθούν τώρα τα κανάλια αυτά, είναι να μειωθεί ταχύτητα διαδικτύου. 
  • John JotaroJohn Jotaro Member Αναρτήσεις: 20
    There are 4k TVs on the market right now and you don't even have any HD channels in your standard package for all your customers! Are you living in the Stone Age!? Truly PATHETIC!!!
  • ModeratorModerator Moderator Αναρτήσεις: 751
    επεξεργάστηκε Μάρτιος 2015
    @ "John Jotaro"

As of 2015, 4K content from major television networks worldwide still remains limited. It was first introduced no more than 2 years ago
    and this technology is still maturing.

HD Channels are currently available to all of our customers for free. However, in some cases, this service cannot be offered due to technical issues. We are constantly upgrading our network in order to provide it all over Cyprus.

CytaForum Team
  • John JotaroJohn Jotaro Member Αναρτήσεις: 20
    Yes I know 4k is new! My point was that you still don't have HD channels for all your customers, and even those channels you do have aren't many, when HD for channels in other countries has been a default you don't pay extra for for some years now! I've talk to your customer service countless time and all they give me is lame excuses!
  • ModeratorModerator Moderator Αναρτήσεις: 751
    επεξεργάστηκε Μάρτιος 2015

@ "John Jotaro" ,

We are constantly upgrading our network in order to provide HD Channels all over Cyprus. Please be patient and wait for an announcement in the near future .

Regards,
    Apostolos Prodromou
    CytaForum Team
Sign In to comment.

Έναρξη Νέας Συζήτησης / Ερώτησης »

Καλωσόρισες, επισκέπτη!

Φαίνεται πως έρχεσαι για πρώτη φορά εδώ. Αν θέλεις να συμμετέχεις, πάτησε ένα από αυτά τα πλήκτρα!